پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی
 
سه شنبه 02 بهمن 1397 -

رای به سایت :
25
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 208 انصار الفاطمه (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی
0
محبوب  
رای به خبر :
فریاد پیروزی
فریاد پیروزی

ندای # الله_اکبر ساعت 21 امشب در سراسر کشور طنین انداز می شود.
calendar
تاریخ : 1396/11/21 - 18:10

 نوای روحانی و دل‌انگیز گلبانگ تکبیر ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی در شب پیروزی انقلاب اسلامی در کران تا کران آسمان گلگون میهن عزیزمان طنین‌انداز می‌شود.

 ملت مسلمان و سرافراز ایران اسلامی به شکرانه سالگرد پیروزی شکوهمند و غرورآفرین انقلاب اسلامی شنبه راس ساعت 21 شب 22 بهمن ماه بانگ تکبیر سر می‌دهد.

"الله اکبری" که از اعماق وجود یکایک ملت مسلمان و سلحشور ایران اسلامی به پا خواسته و تمامی کاخ‌های ظلم ستمشاهی را ویران نمود.

"الله اکبری" که از بطن جامعه اسلامی و از اعماق ایمان و توکل به ایزد متعال نشات گرفت و تا فراسوی زمان و مکان رخنه کرد و از تمامی حصارهای تن و جان بشریت عبور نموده و قلوب میلیون‌ها آزاده و آزاداندیش را به تسخیر درآورد.

"الله اکبری" که تمامی مرزهای جغرافیای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی را در نوردیده و به وسعت پهنه‌ی پهناور زمین و تمامی قلوب عاشق حق و حقیقت گسترش یافت.

"الله اکبری" که امیدبخش دوستان و بیم دهنده دشمنان و نویدبخش طلوع ستاره فجر انقلاب در پگاه صبح امید در آسمان پرفروغ ایران اسلامی است.

 

"الله اکبر" به پایداری و جوانمردانه در مقابل دژخیمان استبداد و استکبار و جریان پیچیده نفاق.

"الله اکبر" به ایثار و شهادت و مقاومت جانانه‌ ملت قهرمان ایران اسلامی

"الله اکبر"به حیات طیبه و پربرکت در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

"الله اکبر" به عزت و سربلندی در سایه‌سار اندیشه‌های ناب قرآن کریم و ائمه معصومین (ع)

"الله اکبر" به نقش‌آفرینی در جهت پویایی و استحکام نظام اسلامی

"الله اکبر" به جهاد پرتلاش و خستگی‌ناپذیر برای برافراشتن پرچم "لا اله الا الله"

"الله اکبر" صیانت و حفاظت و حراست از "استقلال، آزادی،‌ جمهوری اسلامی"

"الله اکبر" به حماسه‌آفرینی و حضور آگاهانه در صحنه‌های مختلف برای تعیین سرنوشت کشور

"الله اکبر" به این همه شور و شوق که در اعماق قلوب ملت رشید ایران موج زنان تمامی نقشه‌های شوم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را نقش بر آب می‌کند.

بار دیگر در شب 22 بهمن و آغاز سالگرد پیروزی افتخارآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی با ندای بانگ رسای تکبیر پیام انقلاب اسلامی را که همانا استقلال، آزادی، جهموری اسلامی را سر داده و ضمن فریاد بانگ تکبیر پاسخ کوبنده به یاوه‌گویان جهانی به سرکردگی آمریکای ام‌الفساد و اذناب داخلی‌اش، وحدت و انسجام خود را با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام راحل عظیم‌الشان به اثبات برسانند و با تجدید میثاقی حماسی از اصل مترقی ولایت فقیه حمایت نموده و در راستای اطاعت از فرامین رهبری و حفاظت از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی لحظه‌ای از پای ننشینند.

#فریاد_پیروزی

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی  حوزه 208 انصار الفاطمه (س)  ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ،


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19219مطالب مرتبط