پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)
 
یکشنبه 28 بهمن 1397 -

رای به سایت :
173
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 207 الغدیر ›› پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)
1
محبوب  
رای به خبر :
دیدار رئیس و  اعضای مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب
دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب

اعضای مجلس خبرگان با رهبرانقلاب دیدار کردند
calendar
تاریخ : 1396/12/24 - 19:28

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)  حوزه 207 الغدیر  ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ، صبح امروز رئیس و  اعضای مجلس خبرگان با حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب، دیدار نمودند که خلاصه ای از دیدار امروز به شرح ذیل می باشد:

رهبر معظم انقلاب در آغاز جلسه، معیّت و همراهی پروردگار را وعده‌ای قطعی، اطمینان‌بخش و نشاط‌ آفرین برای جبهه‌ حق خوانده و با اشاره به آینده‌ روشن کشور عزیزمان ایران تأکید کردند: شرط تحقق این وعده‌ی مسلم الهی، ادای وظایف علما، مسئولان نظام و دستگاه‌های آموزشی و تبلیغاتی در تربیت ایمانی جامعه و پایبندی عملی آن‌ها به تقوا، پرهیز از اشرافی‌گری و کار و تلاش و پایداری است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن ابراز خرسندیِ مبنی بر اطلاعات دقیق از حضور رویش‌های جدید و نسل جوان و امیدبخش در همه‌ عرصه‌ها افزودند: مجموعه‌ عظیمی از جوانان مؤمن و فعال که امام و دفاع مقدس را هم ندیده‌اند با استحکام و اعتقاد عمیق، اهداف انقلاب را پیگیری می‌کنند.

در ادامه جلسه ایشان با گرامیداشت یاد آیت‌الله شاه‌آبادی نماینده‌ی مردم تهران در مجلس خبرگان که اخیراً دار فانی را وداع گفت، برای آن عالم جلیل‌القدر علوّ درجات را مسئلت کردند.

در ادامه جلسه نیز آیت‌الله هاشمی شاهرودی نایب‌ رئیس مجلس خبرگان رهبری، در گزارشی از اجلاسیه‌ مجلس خبرگان، گفت: در این اجلاس، مسائل فرهنگی و مشکلات معیشتی مردم از مهم‌ترین محورهای نطق‌های اعضای مجلس خبرگان بود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7696


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)        منطقه 21        محله شهرک ازادی        دیدار        رئیس        اعضا        خبرگان        رهبری    

مطالب مرتبط