پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)
 
شنبه 31 فروردين 1398 -

رای به سایت :
173
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 207 الغدیر ›› پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)
1
محبوب  
رای به خبر :
درگذشت آیت الله شاه آبادی
درگذشت آیت الله شاه آبادی

آیت الله شاه آبادی دار فانی را ودع گفت
calendar
تاریخ : 1396/12/21 - 21:57

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص)  حوزه 207 الغدیر  ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ، عالم ربانی، آیت الله حاج شیخ نصرالله شاه آبادی صبح امروز به ملکوت اعلی پیوست.

آیت الله نصرالله شاه آبادی از مدتی قبل به دلیل وخامت حالشان مبنی بر گرفتگی عروق پا و زخم دیابت در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بودند.

گفتنی است این عالم عالی قدر، فرزند آیت‌ الله محمدعلی شاه‌آبادی استاد عرفان امام خمینی(ره) در سال ۱۳۱۰ در قم دیده به جهان گشود و در سنین کودکی به تهران مهاجرت کرد.

تحصیلات خود را در همان سنین کودکی در تهران آغاز کرد و در سال ۱۳۲۹ برای ادامه تحصیلات عازم نجف اشرف شد. در نجف از درس بزرگان حوزه از جمله آیت‌الله خوئی و آیت‌الله سید عبدالهادی شیرازی بهره برد.

لازم به ذکر است وی در سال ۱۳۴۹ به تهران بازگشت و به تدریس و اقامه نماز در تهران پرداخت و سپس عازم قم شد و به تدریس علوم دینی در حوزه علمیه این شهر پرداخت.

پایگاه بسیج حضرت نبی اکرم(ص) نیز به نوبه خود این ضایعه بزرگ را به جامعه روحانیت و تمامی مردم شریف ایران تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای این عالم ربانی خواستار مغفرت و علو درجات را می باشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7696مطالب مرتبط