قسم | توان موشکی جمهوری اسلامی ایران
   
پایگاه مقاومت بسیج شهدای 22 بهمن
 
جمعه 26 مرداد 1397 -

رای به سایت :
271
محبوب
صفحه نخست ›› پوستر ›› حوزه 206 عفیف ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای 22 بهمن
1
محبوب  
رای به خبر :
توان موشکی جمهوری اسلامی ایران
توان موشکی جمهوری اسلامی ایران

سردار سلامی : موشک بخشی از قدرت دفاعی ما است که هرگز راجع به آن مذاکره نمی کنیم.
calendar
تاریخ : 1396/11/21 - 13:35

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای 22 بهمن  حوزه 206 عفیف  ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ،

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه امروز(شنبه21بهمن) در حاشیه همایش هم‌اندیشی میهمانان خارجی شرکت کننده در جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موشک موضوع مذاکره ما با هیچ قدرتی نیست، برجام هیچ ارتباطی با توان موشکی ندارد بلکه موشک بخشی از قدرت دفاعی ما است  که هرگز راجع به آن‌ مذاکره نمی‌کنیم. همه دنیا باید خیال‌شان بابت این موضوع راحت باشد.
 
اروپایی‌ها باید بدانند برجام هیچ ارتباطی با توسعه توان موشکی ندارد و اراده ما برای توسعه قدرت دفاعی مستقل‌تر از هر قدرت دیگری است. 
 
سردار سلامی در مورد رمز ماندگار انقلاب هم بعد از 39 سال گفت: آرمان‌های بزرگ، رهبران بزرگی مانند امام خمینی، آیت الله خامنه ای، اسلام، وحدت، ایمان به ملت، رمز ماندگاری انقلاب است.
 
وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از آزادی، عزت، اقتدار، امنیت و استقلال همه ملت‌های مسلمان دعوت می‌کند و این عامل اساسی وحدت جمهوری اسلامی با جهان اسلام است و جمهوری اسلامی ایران با آرمان امت اسلامی پیوند خورده است و محور تعقیب این آرمانها است.
 
سردار سلامی گفت: حضور آمریکا در سوریه غیر مشروع بوده و مطمئنا با شکست مواجه خواهد شد و قبل از این که شکست بخورد باید منطقه را ترک کند.
 
 
#ایران_مقتدر
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7202


مطالب مرتبط