رای به سایت :
142
محبوب
حوزه 207 الغدیر
ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار
شنبه 31 فروردين 1398 -
رصد وکشف باند خرید و فروش سلاح گرم در غرب تهران
با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)حوزه 207 و با همکاری اطلاعات ناحیه میثم تمار

رصد وکشف باند خرید و فروش سلاح گرم در غرب تهران

شب گذشته در پی کسب اطلاع از خرید سلاح غیر مجاز در منطقه اتوبان آزادگان تهرانسر ، موضوع شناسایی با همکاری معاونت اطلاعات ناحیه میثم تمار توسط سربازان گمنام در دستور کار آنان قرار گرفت.
calendar
تاریخ : 1394/09/05 - 17:03
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 207 الغدیر  ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ، با توجه به تهدیدات و ایجاد ناامنی در منطقه توسط دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب ، سربازان گمنام امام زمان (عج) با گشت زنی و اقدام شجاعانه توانستند در محدوده تهرانسر در غرب تهران باند خرید و فروش سلاح و همچنین محل قرار های آنان را رصد و در نهایت یک قبضه سلاح کلاشینکف و دو تیغه خشاب 30 فشنگی در محل امحا آن توسط عوامل خرابکار کشف شد.

به گفته یک مقام آگاه قاچاقچیان و معاندین نظام که در این محدوده فعالیت داشتند در طی قریب به دو ماه کار اطلاعاتی مورد شناسایی قرار گرفته و شب گذشته پس از تعقیب و مراقبت اقلام های کشف شده ضبط شد.

در گزارش خبرنگار قسم با اسدی فرمانده حوزه 207 هدف اصلی این تحرکات در منطقه را اقدام های خرابکاری ضد انقلاب دانست و افزود: با عنایت خدای متعال و حضور نیرو های مومن در صحنه و همچنین سربازان گمنام حوزه 207 محله تهرانسر توانستیم بامتلاشی کردن این باند عمل شوم دشمن را نافرجام بگذاریم.

همچنین گفتنی است اقلام  کشف شده به مقامات ذی صلاح ارجاع داده شد.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4428مطالب مرتبط