رای به سایت :
538
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار
دوشنبه 06 خرداد 1398 -
۵ هدیه رهبری به سربازان متأهل در روز جوان
۵ هدیه رهبری به سربازان متأهل در روز جوان

جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح از موافقت مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا از اعطای ۵ تسهیلات جدید به سربازان متأهل همزمان با ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان خبر داد.
calendar
تاریخ : 1397/06/07 - 09:24
source
منبع : تسنیم
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ،سردار موسی کمالی جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به موافقت مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا برای اعطای تسهیلات جدید به سربازان متأهل در تشریح این تسهیلات، اظهار کرد: در اجرای سیاست‌های جمعیتی ابلاغی مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و همچنین به‌منظور خوشایندسازی خدمت سربازی برای سربازان متأهل مقام معظم رهبری به‌مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی اکبر و روز جوان با پیشنهاد ستادکل نیروهای مسلح برای ارائه تسهیلاتی جدید به سربازان متأهل موافقت کردند.

وی در ادامه افزود: تسهیلات جدید درنظرگرفته شده برای سربازان متأهل شامل 5 بند است که به‌شرح زیر می‌باشد و لازم به ذکر است که این مقررات از زمان ابلاغ لازم‌الاجرا بوده و تمام نیروهای مسلح می‌بایست این مقررات را در خردادماه عملیاتی کنند.

1. به‌ازای هر فرزند سه ماه از خدمت دوره ضرورت کارکنان وظیفه کسر می‌شود و سربازانی که تا این تاریخ غایب بوده‌اند نیز در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

2. مرخصی کارکنان وظیفه متأهل از 22 روز در سال به 30 روز در سال افزایش یافت.

3. کارکنان وظیفه متأهل می‌بایست حداقل سه روز در هفته بعد از پایان ساعت کاری از پادگان‌ها مرخص شوند.

4. کلیه سربازان متأهل می‌بایست در شهر محل سکونت همسر خود به‌کارگیری شوند.

5. برای آموزش فنی و حرفه‌ای در نیروهای مسلح، کارکنان وظیفه متأهل در اولویت قرار خواهند گرفت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5351


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار        منطقه 21        محله تهرانسرشمالی        هدیه رهبر        روزجوان                                    

مطالب مرتبط