رای به سایت :
538
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار
دوشنبه 06 خرداد 1398 -
امام دیگر یک شخص نیست بلکه یک جریان است
گزارش خبری /

امام دیگر یک شخص نیست بلکه یک جریان است

مصاحبه با حجت الاسلام محمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار در خصوص بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) انجام شد
calendar
تاریخ : 1396/03/14 - 15:57
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار ، خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر لیاقت حضور  در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را به ما داده است  و از طرفی با توجه  به مصادف شدن  این مراسم با ماه مبارک رمضان امیدوارم توفیقات الهی شامل همه مردم انقلابی و شهید پرور و قدر شناس این نظام مقدس شود.

حجت السلام دکتر محمدی در آستانه سالگرد ملکوتی امام خمینی (ره) مسائلی را بیان کردند : معرفی امام خمینی(ره) و شناخت ایشان  در مراسم سالگرد ارتحال یکی از بهترین فرصت ها برای نظام است  و از طرفی  قوی بودن این مراسم قطعا باعث ایجاد انگیزه در جوانان و نوجوانان و در کل جامعه خواهد بود به عبارت دیگر  و با نگاه حتی سطحی به ظاهر این برنامه پی به جذابیت اسلام و انقلاب خواهیم بر د و مسلما باطن این مراسم  تجدید بیعت  و تحقق آرمان های نظام و امام است. در واقع میتوان گفت امام دیگر یک شخص نیست بلکه یک جریان است که این جریان فریادگر مستضعفان و مظلومین عالم در مقابل مستکبرین است.

در ادامه گفتند : ما در جهان اسلام و بعد  از ائمه ر استین و در  عصر غیبت، علمای زیادی داشتیم و داریم،  اما وجه تمایز امام به نظر بند ه اقتدار  ایشان و ایمان به مکتب و راهی که در آن حرکت میکرد بود، در واقع امام تبیین کننده واقعی پیامبر در عصر غبت است و به اهداف ایمان د اشتند و ایشان یک بسیجی به معنای واقعی کلمه بودند و نظر را به عمل تبدیل کردند.

بنده معتقدم چون انقلاب ما انقلاب فرهنگی است لذا بر نامه های فرهنگی و مر اسم اتحال در جامعه باعث و موثر بر جوانان و مردم خواهد بود و موجب آگاه سازی خواهد شد.

حرف بنده دلی است و این را میگویم ایشان نعمت بزرگ اللهی  بر  این نظام است، خیلی ها در زمان حیات دنیوی امام نگران رهبری بعد از ایشان بودند، انتصاب ایشان از قطعا نظر امام عصر(عج) بوده و این نگرانی ها بر طرف شد و خداوند این کشتی را بدون ناخد ا نگذاشت و امید دارم که پرچم این انق اب بدستان مبارک ر هبری به صاحب اصلی این نظام حضرت بقیه الله برسد .                                                                                                                                             

در انتها خاطر نشان کردند: دعا در حق هم کنیم در سایه امام زمان(عج)، و دعا کنیم که د ر وحدت کلمه متحد- همر اه-یک رنگ باشیم تا مشکلات جامعه الخصوص موانع اقتصدی این نظام بر  طرف گردد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16523
آقای حیدری پورمطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
سردبیر قسم
1396/03/18 - 10:56
با سلام و تشکر
خبر شما در صفحه اصلی سایت قسم ( ghasam.ir)انتشار یافت.
اخبار خود را برای انتشار در کانال تلگرام قسم به اکانت @GHASAMtehran ( به شماره 09013163543 )ارسال نمایید.